Ogłoszenia parafialne – 05.02.2022r.

1. Dziś przeżywamy V Niedzielę zwykłą. Msze święte o godz. 11:30 i 16:00, na Szlembarku o godz. 10:00.

2. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
W poniedziałek (6 lutego) – wsp. św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy;
W środę (8 lutego) – wsp. św. Józefiny Bakhity, dziewicy;
W piątek (10 lutego) – wsp. św. Scholastyki, dziewicy;
W sobotę (11 lutego) – wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. O godz. 17:00 w kościele w Harklowej Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Na Mszę św. zapraszamy osoby starsze lub chore, które pragną przyjąć ten sakrament.

3. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę V Róża Kobiet ze Szlembarku;

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom Harklowej z ul. Kościelnej 36, 41, 42 oraz z ul. św. Floriana 1.

5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii.

6. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać m.in. artykuł: „Sekrety długiego życia” o siostrze Andre, która była najstarszym człowiekiem świata. W kąciku Na smak przepis na „Knedle z bryndzą”.

7. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane:
W poniedziałek, środę, piątek i sobotę – o godz. 7:00 i 17:00;
We wtorek i czwartek – o godz. 6:30 i 7:00;