Ogłoszenia parafialne – 03.07.2022r.

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy w Kościele 14 Niedzielę Zwykłą. Msze święte będą sprawowane w Harklowej o godz. 08:00, 11:00, 16:00; w Szlembarku o godz. 09:30. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy:
W poniedziałek (4 lipca) – rocznicę poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie;
We wtorek (5 lipca) – wsp. św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy;
W środę (6 lipca) –wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
W czwartek (7 lipca) – pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne;
W piątek (8 lipca) – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana;

3. W najbliższą niedzielę składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w parafii. W miesiącu czerwcu została zebrana kwota 4800 zł. Za ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”

4. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę IV Róża Kobiet ze Szlembarku.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Knurowa z ul. Jaworowej 4 oraz Długiej 7, 24, 26.

6. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” poruszono temat bliski wielu z nas: wątpliwości w wierze – co robić kiedy się pojawią? W kąciku „Na smak” znajdziemy przepis na: „Gnocchi ze szpinakiem” – kluseczki pochodzące z Włoch.

w poniedziałek, wtorek, czwartek – o godz. 06:30 i 07:00
w środę, piątek i sobotę – o godz. 07:00 i 18:00;