Ogłoszenia Parafialne – 02. 01. 2022 r.

1.  Dziś obchodzimy 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. popołudniowa o godzinie 16:00.

2. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy:

– W czwartek (6 stycznia)Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po Mszach poświęcenie kredy i kadzidła.  Msze święte tak, jak w każdą niedzielę. Składka przeznaczona jest na misje. W tym dniu Związek Podhalan Oddział w Harklowej zaprasza na Mszę św. na godz. 16.00. Podczas Mszy będziemy się modlić za zmarłych z rodzin członków Związku Podhalan, którzy odeszli do wieczności w 2021 roku.

– W piątek (7 stycznia) – Wypada pierwszy piątek miesiąca. Msza św. na Szlembarku o godz. 7.00. W Harklowej o godzinie 7.00 i 17.00. Spowiedź na Szlembarku od godz. 15.00 do 15.30, w Harklowej – od godz. 16.15 do 17.00.

3. W sobotę o godz. 14.00 spotkanie scholii parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego. To święto kończy w Kościele okres Bożego Narodzenia, choć w tradycji kolędy śpiewamy do 2 lutego tj. do Święta Ofiarowania Pańskiego. Składka z najbliższej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii.

5. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę III Róża Kobiet z Harklowej;

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom Harklowej z ul. Podhalańskiej z pod numerów 75 i 73 oraz z ul. Słonecznej z pod numerów: 6, 5, 3.

7. W nadchodzącym tygodniu wizyta duszpasterska jest odwołana.

8. W tygodniu Msze święte będą odprawiane w kaplicy w domu katechetycznym. Natomiast w niedzielę oraz większe uroczystości, m.in. w Trzech Króli – w kościele.

9. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane:

– W poniedziałek o godz. 6.30 i 7.00;

– We wtorek – o godz. 6.30 i 7.00;