Ogłoszenia parafialne – 16. 01. 2022 r.

1. Dziś obchodzimy II Niedzielę zwykłą. Msza św. popołudniowa o godzinie 16:00.

2. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy:
– W środę (19 stycznia) – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
– W piątek (21 stycznia) – wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy;

3. W dniach od 18 do 25 stycznia przeżywać będziemy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej ważnej sprawie w naszych modlitwach.

4. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę V Róża Kobiet z Harklowej.

5. W ostatnią niedzielę na składkę inwestycyjną złożono 3 545 zł. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

6. W sobotę o godz. 14.00 spotkanie scholii parafialnej.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom Harklowej z ul. św. Kingi z pod numerów 10 i 12 i z ul. Podhalańskiej z pod numerów 47, 51, 61, 69.

8. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego znajdziemy płytę z kolekcji Biblia Audio, a na niej księgi: Rodzaju i Wyjścia oraz w kąciku „Na smak”- przepis na castagnole – mini pączki – włoski przysmak karnawałowy.

9. Można zaopatrzyć się także w kalendarz na 2022 r. Jest to dar dla parafii od ks. Tadeusza Łojasa, naszego rodaka.

-W poniedziałek, wtorek i czwartek – o godz. 6.30 i 7.00;
-W środę, piątek i sobotę – o godz. 7.00 i 17.00.

11. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
– W poniedziałek (17 stycznia ) – Harklowa – od godz. 8.00 (od Rodziny Majerczak – Skalany – do Rodziny Twaróg);
– We wtorek (18 stycznia) – Szlembark – od godz. 8.00 (ul. Nadwodnia – ul. Nad Zaporą – ul. ks. kard. Karola Wojtyły – od nr 74 – do szkoły);
– W czwartek (20 stycznia) – Harklowa – od godz. 8.00 (od Rodziny Skawska po Kościół);
– W piątek (21 stycznia) – Knurów – od godz. 8.00 (Babia Góra – Nad Sadami – Wąwóz – do Rodziny Florków i Solanów);
– W sobotę (22 stycznia) – Harklowa – od godz. 8.00 (Koszary – Potok – Grabka – Na Brzegu);