Ogłoszenia parafialne – 23. 01. 2022 r.

1. Dziś przeżywamy III Niedzielę zwykłą. Msza św. popołudniowa o godzinie 16:00.

2. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
– W poniedziałek (24 stycznia) – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i dr Kościoła;
– We wtorek (25 stycznia) – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
– W środę (26 stycznia) – wsp. świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
– W piątek (28 stycznia) – wsp. św. Tomasza z Akwinu, kapłana i dr Kościoła;

3. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę I Róża Kobiet z Knurowa;

4. W sobotę o godz. 14.30 spotkanie scholii parafialnej.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom Harklowej z ul. Podhalańskiej z pod numerów 4, 8, 10, 12, 28, 29.

6. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego poznamy walory i zastosowanie kitu pszczelego. W kąciku „Na smak”– znajdziemy przepis na curry z jajkiem – alternatywę dla znanego u nas dania zwanego „jajka w sosie koperkowym”. Można również nabyć Małego Gościa Niedzielnego z dwustronną zawieszką na klamkę oraz czasopismo Staś z licznymi zgadywankami, kolorowankami, wycinankami, krzyżówkami i konkursami dla najmłodszych.

W poniedziałek, wtorek i czwartek – o godz. 6.30 i 7.00;
W środę, piątek i sobotę – o godz. 7.00 i 17.00.

8. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
– W poniedziałek (24 stycznia) – Knurów – od godz. 8.00 (od Rówienek do szkoły);
– We wtorek (25 stycznia) – Szlembark – od godz. 8.00 (ul. Słoneczna, ul. Tadeusza Kulisiewicza i część ul. ks. kard. Karola Wojtyły do szkoły);
– W czwartek (27 stycznia) – Szlembark – od godz. 8.00 (Od ul. ks. kard. Karola Wojtyły – Rodziny Kapłoniaków – do końca ulicy, ul. Na Studzionki, ul. Kościelna, ul. Graniczna);
– W piątek (28 stycznia) – Knurów – od godz. 8.00 (Od szkoły do Knurowa nr 1);
– W sobotę (29 stycznia) – Harklowa – od godz. 8.00 (ul. Szyba);