Ogłoszenia  parafialne – 09.07.2023r.

1. Dziś obchodzimy w Kościele 14 Niedzielę Zwykłą. Msze święte będą odprawiane: w Harklowej o godz. 11:30 i 16:00, w Szlembarku o godz. 10:00. Nieszpory o godz. 15:30. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

We wtorek (11 lipca) – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;
W środę (12 lipca) – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
W czwartek (13 lipca) – wsp. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
W sobotę (13 lipca) – wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;

3. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę I Róża Kobiet z Knurowa.

4. Bóg zapłać za zadbanie o czystość kościoła oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom Knurowa z ul. Długiej 46, 48, 50, 56.

5. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego warto zwrócić uwagę na artykuł: „Kropla drąży ciało” , w którym dowiemy się, po czym poznać odwodnienie i czy każda woda jest dla ciała równie dobra? Zachwycają nie tylko wyglądem, ale i zapachem. Sporo odmian można wykorzystać w kuchni i pielęgnacji skóry. O wielorakim zastosowaniu płatków róż w artykule: „ Różany zawrót głowy”.

6. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane w naszym kościele:
W poniedziałek, środę, piątek i w sobotę – o godz. 07:00 i 18:00;
We wtorek i czwartek– o godz. 06:30 i 07:00;