Ogłoszenia parafialne – 12.11.2023r.

1. Obchodzimy dziś 32 Niedzielę Zwykłą. Msze św. o godz. 11:30 i 16:00, na Szlembarku o godz. 10:00. Różaniec z wypominkami o godz. 15:30. Składka przeznaczona jest na budowę kaplicy przykościelnej. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

W poniedziałek (13 listopada) – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;
W piątek (17 listopada) – wspomnienie św. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
W sobotę (18 listopada) – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
W niedzielę (19 listopada) – wspomnienie bł. Salomei, dziewicy;

3. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę III Róża Kobiet z Harklowej.

4. W poniedziałek o godz. 16:00 w kościele w Harklowej spotkanie kandydatów na ministrantów.

5. W piątek o 16:00 próba scholii.

6. W piątek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.

7. W najbliższą niedzielę obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach świętych będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz potrzebujących z naszej wspólnoty parafialnej, a także na organizację wydarzeń Światowych Dni Ubogich na poziomie archidiecezjalnym w Krakowie.

8. Bóg zapłać za sprzątanie k-ła, uprzątnięcie liści i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Harklowej z ul. Nowotarskiej 11 i 13, z ul. Podhalańskiej 23 oraz z ul. Polnej 1 i 3.

9. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuł: „Pod waszą obronę” o świętych, którzy patronują Polsce oraz jakie znaczenie ma modlitwa za Ojczyznę.

10. Msze święte w tygodniu będą odprawiane w Harklowej:
w poniedziałek, środę, piątek i sobotę – o godz. 07:00 i 17:00
we wtorek i czwartek – o godz. 06:30 i 07:00