Ogłoszenia parafialne – 05.11.2023r.

1. Obchodzimy dziś 31 Niedzielę Zwykłą. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec z wypominkami o godz. 15:30. Msza popołudniowa o godz. 16:00.

W czwartek (9 listopada) – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
W piątek (10 listopada) – wspomnienie św. Leona, papieża i doktora Kościoła
W sobotę (11 listopada) – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa;
W niedzielę (12 listopada) – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;

3. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę II Róża Kobiet z Harklowej.

4. Przez cały tydzień po Mszach św. wieczornych Różaniec z wypominkami za zmarłych. Do 8 listopada włącznie codziennie można zyskiwać odpust zupełny nawiedzając cmentarz i modląc się za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. W poniedziałek o godz. 16:00 w kościele w Harklowej spotkanie kandydatów na ministrantów.

6. W piątek o 16:00 próba scholii.

7. W piątek o godz. 18:00 zebranie Rady Parafialnej.

8. W sobotę 11 listopada będziemy obchodzić 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza święta w intencji naszej ojczyzny będzie odprawiona o godz. 17:00. Na Mszę św. zapraszamy parafian w strojach regionalnych, Związek Podhalan oraz Strażaków z pocztami sztandarowymi.

9. W najbliższą niedzielę składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii.

10. Bóg zapłać za sprzątanie k-ła, uprzątnięcie liści i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Harklowej z ul. Nowotarskiej 49 i 80 oraz ul. Podhalańskiej 4 i 8.

11. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać artykuł: „Przejście ze wspomaganiem” o skuteczności modlitwy za umierających.

12. Msze święte w tygodniu będą odprawiane w Harklowej:
od poniedziałku do soboty o godz. 07:00 i 17:00.