Ogłoszenia parafialne – 13.02.2022 r.

1. Dziś przeżywamy VI Niedzielę zwykłą. Msza św. popołudniowa o godzinie 16:00.

2. W liturgii w tym tygodniu obchodzić będziemy:
– W poniedziałek (14 lutego) – święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy;

3. Modlitwę różańcową poprowadzi w przyszłą niedzielę IV Róża Kobiet z Knurowa;

4. W sobotę o godz. 14.00 spotkanie scholii parafialnej.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom Harklowej z ul. Podhalańskiej 23 oraz z ul. Polnej 1, 3, 5, 11.

6. W każdy III piątek miesiąca w sposób szczególny czcimy Boże miłosierdzie. Także i w naszej parafii w tym dniu od najbliższego piątku będziemy modlić się do Bożego miłosierdzia odmawiając po Mszy św. wieczornej koronkę przed Panem Jezusem wystawionym w monstrancji. Zapraszam do wzięcia udziału w tym nabożeństwie.

7.Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1 procenta podatku na pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym. Krakowska Caritas prowadzi ponad 40 placówek dla potrzebujących, pomaga też ofiarom klęsk żywiołowych i katastrof. Więcej informacji znajdziemy na plakacie w gablocie lub ulotce na stoliku z gazetami.

8. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego znajdziemy kolejną płytę z kolekcji „Biblia audio”, a na niej księgi: Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa. Z artykułu „Kawa na ławę” dowiemy się wszystkiego, co warto i trzeba wiedzieć o kawie, zaś w kąciku „Na smak” poznamy przepis na „Cytrynową babkę”.

9. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane:
– W poniedziałek, wtorek i czwartek – o godz. 6.30 i 7.00;
– W środę, piątek i w sobotę – o godz.7.00 i 17.00;